Dalintis Facebook'e

   

Atsiųskite rašto darbą

Rašinėlių bazė gyva tik iš savanorių pagalbos. Atsiliepkite, jei turite išsaugotų mokyklinių lietuvių kalbos sąsiuvinių, papasakokite apie šį projektą draugams ar mokytojams, neišmeskite savo sandėliukų archyvų! Darbų autorių vardai bazėje neviešinami, nurodoma tik lytis, klasė ir mokyklos apskritis ar miestas.

Mums reikalingi bet kokie mokyklose lietuvių dėstomąja kalba lietuvių kalbos pamokoms rašyti, mokytojų taisyti ir netaisyti, rašto darbai. Ypač vertingi ankstesnių metų.

Norėdami pasidalinti savo archyvais ar radiniais, galite tai padaryti dviem būdais:
  • Nuskenuokite visą sąsiuvinį ar turimus atskirus lapus ir atsiųskite pdf per šią sistemą. Tereikės suvesti prašomus duomenis: parašymo metus, klasę, autoriaus lytį, vardą ir mokyklos vietą. Primename – autorius nebus viešinamas, vietoj vardo įvesime kodą, kuris reikalingas tam, kad įtraukus į bazę daugiau to paties autoriaus darbų, būtų galima matyti, kad jie priklauso tam pačiam asmeniui. Taigi galite įrašyti bet kokį vardą, bet jei siunčiate kelis to paties autoriaus sąsiuvinius ar tekstus, rašykite tą patį.
arba
  • Praneškite mums į info@sociolingvistika.lt, kad norite pasidalinti savo rašinėliais, ir mes atvyksime pas jus jų paimti, nuskenuosime ir vėl grąžinsime jums.
Ačiū!

 

Darbo parašymo metai*
Kelintoje klasėje rašyta*
Darbo autoriaus lytis*
Mokyklos vieta*
Teksto autoriaus vardas (nebus viešinamas)*
Kas pateikė
Pastabos
Failas (pdf, jpg, png)
Pasirinkite failą
Sutinku, kad mano atsiųsti duomenys būtų paskelbti šioje svetainėje ir naudojami moksliniams tyrimams