Dalintis Facebook'e

   

Atsiųskite rašto darbą

Rašinėlių bazė gyva tik iš savanorių pagalbos. Atsiliepkite, jei turite išsaugotų mokyklinių lietuvių kalbos sąsiuvinių, papasakokite apie šį projektą draugams ar mokytojams, neišmeskite savo sandėliukų archyvų! Darbų autorių vardai bazėje neviešinami, nurodoma tik lytis, klasė ir mokyklos apskritis ar miestas.

Mums reikalingi bet kokie lietuvių mokyklose lietuvių kalbos pamokoms rašyti rašto darbai. Ypač trūksta ankstesnių (sovietinių) metų ir vaikinų darbų.

Pasidalinti savo archyvais ar radiniais galite keliais būdais:

(1) Nuskenuokite ir atsiųskite pdf failą per šią sistemą. Skenuokite iškart abu sąsiuvinio lapus - išklotinę. Serveris riboja failų dydį iki 4MB, tad geriau suskaidyti sąsiuvinį į du ar tris failus. Nepamirškite suvesti prašomų duomenų: parašymo metai, klasė, autoriaus lytis, mokyklos vieta, autoriaus vardas. Autorius nebus viešinamas, vietoj vardo įvesime kodą. Taigi galite įrašyti bet kokį vardą, bet jei siunčiate kelis to paties autoriaus sąsiuvinius ar tekstus, rašykite tą patį. 

(2) Atsiųskite nuskenuotą failą (laiške ar failo pavadinime nurodydami prašomus metaduomenis: parašymo metai, klasė, autoriaus lytis, mokyklos vieta, autoriaus vardas) į info@sociolingvistika.lt

(3) Parašykite į info@sociolingvistika.ltkad norite pasidalinti savo rašinėliais, ir mes atvyksime jų paimti, nusiskenuosime ir vėl grąžinsime jums.

Ačiū!

 

Darbo parašymo metai*
Kelintoje klasėje rašyta*
Darbo autoriaus lytis*
Mokyklos vieta*
Teksto autoriaus vardas (nebus viešinamas)*
Kas pateikė
Pastabos
Failas (pdf, jpg, png)
Pasirinkite failą
Sutinku, kad mano atsiųsti duomenys būtų paskelbti šioje svetainėje ir naudojami moksliniams tyrimams